Bericht versturen
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
producten
producten
Thuis > producten > de mobiele stoorzender van het telefoonsignaal > 3G 2.4G 4G GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van GPS VHF UHF Draadloze Blocker van de de Celtelefoon van DCS

3G 2.4G 4G GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van GPS VHF UHF Draadloze Blocker van de de Celtelefoon van DCS

Productgegevens

Plaats van herkomst: China

Merknaam: TSL

Certificering: ISO9001, SGS, FCC, ROSH

Modelnummer: TSL-B6

Betaling en verzendvoorwaarden

Min. bestelaantal: 1 stuk

Prijs: negotiable

Verpakking Details: Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking

Levertijd: 1 Werkdag

Betalingscondities: T/T bankoverdracht, Paypal

Levering vermogen: 5000Pcs Per maand

Vind de beste prijs
Markeren:

de vervormer van het cephonesignaal

,

mobiel telefoon blokkerend apparaat

,

6 Stoorzender van het kanaal de Draadloze Signaal

Rf-Outputmacht:
20watts
Blokkerende waaier:
525m afhankelijk van de sterkte van het milieusignaal
Netto Gewicht:
3kg
Het blokkeren richting:
In alle richtingen
Brutogewicht:
3.5kg
Werktijd:
24 uren
Werkende Temperaturen:
-10 aan 50℃
Afmeting:
210*50*185mm
Opslagtemperaturen:
-40 aan +60ºC
Werkende Vochtigheid:
5% - 95%
Rf-Outputmacht:
20watts
Blokkerende waaier:
525m afhankelijk van de sterkte van het milieusignaal
Netto Gewicht:
3kg
Het blokkeren richting:
In alle richtingen
Brutogewicht:
3.5kg
Werktijd:
24 uren
Werkende Temperaturen:
-10 aan 50℃
Afmeting:
210*50*185mm
Opslagtemperaturen:
-40 aan +60ºC
Werkende Vochtigheid:
5% - 95%
3G 2.4G 4G GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van GPS VHF UHF Draadloze Blocker van de de Celtelefoon van DCS

GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van 3G 2.4G 4G GPS VHF UHF Draadloze Blocker van de de Celtelefoon van DCS

 

 

Beschrijving

 

De mobiele Breker van de de Stoorzenderisolator van het Telefoonsignaal
Dit de stoorzender (signaalisolator) product Mobiele van het telefoonsignaal is geschikt voor waar verbied om mobiele telefoon te gebruiken.
De mobiele isolator van het telefoonsignaal zal maken slechts op de mededeling van mobiele telefoons uitvoeren, in plaats van op andere elektronische apparaten en menselijke organismen.

Hoofdfuncties
1. het 6-kanaal type kan schild voor mobiele signalen van CDMA, GSM, DCS, 4G, 3G en PHS efficiënt verstrekken.
2. Het beschermt slechts de signalen van mobiele telefoon en beïnvloedt niet de normale bedrijfsvoering van andere elektronische apparaten.
3. Over het algemeen, te gebruiken gelieve uw mobiele telefoon op plaatsen meer dan 200 meet vanaf het basisstation.
4. Het inschakelen, het kan stabiel lange tijd werken.
5. De langzame startkring kan fonkelen vermijden veroorzaakt door mechanische schakelaar.

Wijd gebruikt
1. Conferentieruimte, autitoriums, wetshof, bibliotheek, examenruimte, school, bioskoop, theater, en het ziekenhuis, enz.
2. Oliepost, gas gevuld post, olieveld, oliedepot, enz.
3. Op plaatsen waar het gebruiken van mobiele telefoon zoals overheid belemmerd is, militair, financiën, veiligheid, politie en bevelcentrum, enz.
4. De kanaaltypes kunnen schild voor mobiele signalen van CDMA, GSM, DCS en PHS efficiënt verstrekken.

Eigenschappen
1. De mobiele stoorzender van het telefoonsignaal wordt samengesteld uit bijgewerkte deegcomponenten en geïntegreerde schakelingen. Met geavanceerde prestaties, is het gemakkelijk te installeren en te gebruiken, en kan onophoudelijk lange tijd werken.
2. Aangezien het productieproces ISO9001-strikt kwaliteitssysteem volgt, werkt het apparaat stabiel en betrouwbaar. Het is een ideaal, betrouwbaar veiligheidsproduct, dat kan worden gebruikt om informatiebeveiliging te versterken, en veilige productie te beschermen en het milieu tegelijkertijd te beschermen.

Technische Parameters
Efficiënt het Isoleren/beveiligingswaaier: 4 ~50 meters.
Isolerend signaalbandbreedte zijn:
CDMA: 869-890MHz, GSM: 925-960MHz, DCS: 1805-1880MHz, PHS: 1900-1925MHz.
Geschikt voor Europa, Afrika, Azië, Midden-Oosten, enz.
Werktijd: Het kan stabiel lange tijd werken.
Milieutemperatuur: -40degree aan +55 graad.
Relatieve vochtigheid: -30% - 95%.
Machtsadapter: Input AC160V-240V, Output gelijkstroom 5V.
De macht van de antenneoutput: 12W (elke antenne 1-3 watts) hang bij het installeren van plaatsen af


Producteigenschappen
Isoleer vier frequentiesbanden van GSM/CDMA/DCS/PHS/4G/3G.
Goedkeurend het draadtrekkenomhulsel van de aluminiumlegering, dat hittestraling vollediger maakt.
TX de macht is 8-12W, elke antenne 1-3W.
De efficiënte het isoleren straalafstand is 1-30 m regelbaar (aangepast overeenstemmend klantenvereisten)
Milieuvriendelijk, vrij van kwaad om menselijk lichaam.

Toepasselijke gelegenheid
School, onderzoeksplaats, band, bibliotheek, museum, bevelhebbend centrum, het bieden montagehal enz.
Partij en regeringsorganen, de grote en middenzaal van de schaalvergadering van diverse ondernemingen, muziekzaal, theaters enz.
Opsluitinghuis, de misdadige eenheden van de arbeidshervorming, grote, midden en kleinschalige gevangenissen, troepen, hoven, en ondervragingsruimte enz.
Benzinestation, olievelden, de post van het gasmeevoeren, oliebank, vlam en explosie zoals pakhuizen

Prestatiesspecificaties
Maximum uitgestraalde macht: Minder -10dBm
Werkende frequentie: 800MHz 900MHz 1800MHz 1900MHz 2100MHz 2400MHz
De waaier van de machtsaanpassing: Niet minder dan 40dB
Efficiënte dekking (Schilddiameter): 3060m
Machtsspecificaties: 220± 10 V
Gewicht: Ongeveer 3 kg
Werkende Temperatuur: -30-55
Relatieve vochtigheid: 30-95
Breng macht over: de de Machtsadapter van 1W± 200mA voerde in: AC160V_240V
De output van de machtsadapter: de Installatie van 4V 8A: Verticaal, horizontaal, vast kader, muur het hangen

 

Aangepaste Frequentie

 

CDMA

851-894MHz

GSM

925-960MHz

DCS

1805-1880MHz

PCs

1930-1990MHz

3G

2110-2185MHz

4G (LTE)

725-785MHZ

4G (Wimax)

2300-2410MHZ

Lojack

167-175MHZ

Rf-Radio

315MHz

Rf-Radio

433MHz

GPSL1/Glonass

1575.42MHz

VHF

135-175MHz

UHF

435-475MHz

GPSL2/Glonass

1227.42MHz

Draadloze Camera 1.2G

1100-1200MHz

Draadloze Camera 2.4G

2400-2483MHz

WiFi/Bluetooth

2.4G

WIFI, 5G

5500-5900MHz

 

Wij kunnen OEM/ODM doen op grote hoeveelheid wordt gebaseerd, zijn alle frequentiebanden hierboven beschikbaar voor optie die.

 

Blokkerend controlesysteem zijn beschikbaar want al onze stoorzenders voor projecten die alle stoorzenders vereisen worden gecontroleerd en samen door computer van Internet beheerst.

 

 

Toepassingsgebied

 

1. Het kan bij gevangenissen, vergaderzalen, conferentieruimten, musea, galerijen, theaters, concertzalen, kerken, tempels, restaurants, klaslokalen, opleidingscentra, fabrieken, banken, treinen, bus en meer worden toegepast.


2. Voor sommige plaatsen van voor speciale doeleinden zoals de ziekenhuizen, eerst te doen de benzinestations en meer, gelieve gebiedstest ervoor zorgen geen interferentie aan de normale bedrijfsvoering van hun materiaal en instrument gebeurde.
 


Toebehoren


    1. 1 Engelse Gebruikershandleiding van x (als u nodig hebt, zullen wij het aftastendossier via e-mail verzenden, zal het één of andere mogelijke douanekwestie vermijden)
    2. Wisselstroomlader (wij zullen correcte standaardmachtslader verzenden die overeenstemmend het verzendadres van de klant)
    3. Opzettende Schroeven
    4. Band-Specifieke Antennes x 6

 

 

Ransel antennespecificatie

 

Elektrospecificaties

Frequentiegebied

Het zelfde als het stoorzenderkanaal

Impedantie

50 ohm

VSWR

<1>

Aanwinst

3dBi

Polarisatie

Verticaal

Stralingsrichting

Omni

Max. Machts input-Watts

50 W

Mechanische Specificaties

Lengte    

210mm

Het uitstralen van Materiaal 

Ransel

Schakelaar

SMA

Radarkoepelkleur

Zwart

 

3G 2.4G 4G GSM van de het Signaalstoorzender CDMA van GPS VHF UHF Draadloze Blocker van de de Celtelefoon van DCS 0